O nás

O nás

Společnost Traficon vznikla již v roce 1996 jako maloobchodní síť prodejen s tabákovými výrobky a tiskovinami, doplňkově provozující cigaretové automaty. Během několika let se z rozvíjející se firmy stala úspěšná společnost s velkým potenciálem rozrůst se i do dalších odvětví. V průběhu své existence společnost postupně nakoupila více než malé množství nemovitostí, a proto dalším krokem vývoje byl vznik vlastní realitní společnosti.

Společnost TRAFICON REALITY SALES, s.r.o. vznikla v reakci na rozrůstající se portfólio vlastněných nemovitostí společností TRAFICON REALITY BUSINESS, s.r.o. Cílem společnosti je prodej nemovitostí nejen vlastních, ale i zapojení se do kompletního realitního byznysu v rámci celé ČR. Využíváme své letité obchodní zkušenosti a jsme tak pro vás tou správnou volbou. Společnost TRAFICON REALITY SALES, s.r.o. se zabývá zprostředkováním výkupu, prodeje či pronájmu nemovitostí, komerčních objektů i pozemků. V rámci obchodu poskytuje také veškeré právní služby. Nedílnou součástí jsou profesionální a komplexní finanční služby, které zajišťuje společnost TRAFICON FINANCIAL SERVICES s.r.o.,společnosti jsou  součástí holdingu TRAFICON GROUP a.s.

Náš tým makléřů vám pomůže při výběru vhodného objektu či pozemku pro vaše osobní či podnikatelské aktivity. Poradíme vám i s financováním. Veškeré formality za vás vyřídí naše právní oddělení. Naši makléři rádi zprostředkují prohlídku jakéhokoli vámi vybraného objektu z naší nabídky. Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.